Greitasis kreditas butio remontui

Greitasis kreditas – puiki paslauga, prireikus pinigų remontui

Greitasis kreditas

Greitasis kreditas – puiki paslauga, prireikus pinigų remontui

Visi norime ir siekiame gyventi saugiai ir užtikrintai. Tai yra natūralu – saugumas yra kiekvieno žmogaus ir netgi gyvūno prigimtinė savybė, gamtos ir evoliucijos nulemta jau prieš milijonus metų. Tačiau, visgi realybė yra kiek kitokia. Absoliutaus saugumo pasiekti realiai neįmanoma, gal tai gali ir gąsdinti, tačiau visi gyvename tokiomis pačiomis sąlygomis ir pergyventi dėl netikėtumų ar atsitiktinumų negalima, kitaip jau greičiau išeisite iš proto. Taigi, taip jau yra, kad kasdien iš tiesų susiduriame su daugeliu pavojų.

Kadangi gyvename technologijomis paremtame pasaulyje, jų gedimai taip pat nėra neišvengiami ir, jiems atsitikus, gali labai stipriai suprastėti mūsų gyvenimo kokybė – na, bent jau tuo metu. Taigi, ką daryti, jei staiga netikėtai sugenda daiktas, kuris jums yra labai reikalingas ir, be kurio, negalite uždirbti pinigų ar jaustis patogiai? Na, staigiai prireikus lėšų dauguma gali pulti į paniką, tačiau, mano nuomone, be reikalo. Kadangi Lietuvoje jau beveik dešimt metų yra įsipatoginusi greitosios paskolos paslauga, kuri ir yra sukurta būtent tokioms situacijoms.

Greitosios paskolos, dar žmonių vadinamos sms kreditai, yra piniginės paskolos, sukurtos, kaip alternatyva banko išduodamoms paskoloms. Tarkime, sugedus jūsų automobiliui, jūs nebeturėsite, kaip nukakti iki darbo. Be abejo, tokia situacija gali ištikti realiai tik tuos žmones, kurie gyvena užmiestyje. Juk miestiečiai net ir sugedus automobiliui gali pasinaudoti viešuoju transportu ir nukakti iki darbo vietos. Tiesa, kelionė jau nebus tokia patogi. Rytais ir vakarais autobusai ar troleibusai būna pergrūsti, važiuoja ne greitai. O ir maža tikimybė, kad galėsite išlipti visai šalia darbovietės, kas gali ypač erzinti esant blogam orui. Tačiau, visgi tai nėra kažkas, ką reiktų kuo greičiau pakeisti. Todėl, manau, tikrai galima palaukti, kol surinksite – sutaupysite reikiamą kiekį pinigų.

Greitoji paskola yra išduodama labai greitai ir paprastai jos suma siekiai iki 3000 eurų. Viskas, ko reikia, norint gauti paskolą yra mobilusis telefonas, iš kurio siųsite žinutę. Be to, reikalingi asmeniniai duomenys: asmens kodas, gyvenamoji vieta — tam, kad įmonė galėtų jus patikrinti ir įsitikinti, jog nemėginate apgauti. Taip pat, svarbus momentas, norint naudotis, greitąja paskola yra tai, jog būtina turėti 18 metų, tai yra būti pilnamečiu, savarankišku piliečiu.

Išsiuntus sms žinutę tam tikru, nurodytu numeriu, per maždaug 15 minučių į nurodytą banko sąskaitą gausite norimą pinigų sumą. Svarbu žinoti tai, jog šios paskolų davimo įmonės už paslaugas ima labai dideles palūkanas, kadangi paskolos yra išduodamos trumpam laikui. Taigi, labai svarbu žinoti, ar sugebėsite laiku apsimokėti. Taip pat, reiktų paminėti, jog Lietuvos bankai žmones, pasinaudojusius šia paslauga, laiko nepatikimais finansiškai.

Taigi, apibendrinus, neturint lėšų ir prireikus daryti skubų mašinos ar kokio kito technikos aparato remontą, greitosios paskolos yra, ko gero, neblogiausias variantas. Pasinaudoję šia paslauga tikrai greitai gausite norimą pinigų sumą ir galėsite nieko nelaukdami vežti daiktą į taisyklą. Tačiau svarbu gerai žinoti savo finansinę būklę ir būti įsitikinus, jog paskolą imti apsimoka.